postheadericon Zegarek, kolczyki i inna biżuteria ze złota

Podarunki z okazji przyjęcia przez dziecko Pierwszej Komunii Świętej wcale nie muszą być wielkie i wielofunkcyjne, aby były efektowne. Czasami mały rozmiar i jednolitość tworzywa z jakiego są wykonane będą ich głównym atutem, a także nawet wyznacznikiem efektywności. Tak więc, świetnym podarunkiem – szczególnie dla dziewczynek – będzie wykonana z metali szlachetnych biżuteria. W przypadku Pierwszej Komunii Świętej najlepszym kruszcem będzie rzecz jasna złoto, zarówno to klasyczne jak i w różnych odcieniach i kolorach. Wykonana ze złota biżuteria na pewno będzie prezentem wyjątkowym, ale także bardzo kosztownym. Na taki wyjątkowy upominek powinni zdecydować przede wszystkim rodzice lub rodzice chrzestni dziecka, lub inni zamożni krewni. Miłym upominkiem będzie biżuteria z grawerem w postaci imienia dziecka lub wyjątkowych życzeń. Oczywiście warto pamiętać, aby biżuterię kupić u sprawdzonego i cenionego producenta. Poniżej znajduje się lista najlepszych i najpopularniejszych na chwilę obecną producentów złotej biżuterii.

LISTA NAJCIEKAWSZYCH PRODUCENTÓW OFERUJĄCYCH BIŻUTERIĘ ZE ZŁOTA NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

APART – jest jedną z najbardziej prestiżowych firm zajmujących się produkcją biżuterii. W ofercie firmy znajduje się specjalnie przygotowana biżuteria na okazję Pierwszej Komunii Świętej. W ofercie można znaleźć m.in. złote zawieszki w postaci krzyżyków lub medalików ozdobionych lub nie różnymi dodatkami. Do zawieszek można dokupić również złote łańcuszki różnej grubości w zależności od wielkości i wagi zawieszki. Świetnym rozwiązanie będzie także zakup kompletu składającego się z naszyjnika i kolczyków. Szczególnie efektownie prezentują się kolczyki i naszyjniki wykonane z białego złota. Firma oferuje również specjalną kolekcję dla dzieci – KIDS COLLECTION.

KRUK – w salonach tej firmy również można znaleźć specjalnie przygotowaną biżuterię na okazję Pierwszej Komunii Świętej. Oprócz klasycznych krzyżyków i medalików w ofercie firmy znajdują się złote zawieszki w kształcie aniołków wykonane z jednolitego, a także dwukolorowego złota. Firma oferuje również niebanalne komplety złotej biżuterii oraz doskonałe zegarki zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

YES – w ofercie tej firmy znajduje się specjalnie wykonana biżuteria komunijna. Oprócz klasycznych motywów firma proponuje zawieszki i kolczyki w kształcie aniołków, gwiazdek, serduszek czy kwiatków. W ofercie znajdują się również srebrne pamiątkowe tabliczki z wizerunkiem Matki Boskiej lub aniołkami. Takie tabliczki można uzupełnić grawerem imienia dziecka, co z pewnością przyniesie ośmiolatkowi sporo radości.

SWAROVSKI – biżuteria od tego producenta jest przede wszystkim bardzo modna i efektowna. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych producentów, głównym wyznacznikiem efektywności są w przypadku firmy SWAROVSKI przepiękne kryształki mieniące się różnymi kolorami. Dodatkiem do kryształków są zazwyczaj pozłacane lub srebrne zawieszki, które doskonale się z nimi komponują. W ofercie znajdują się wisiorki, kolczyki, a także wspaniałe komplety.